• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پوشش برنامه های طرح بصیرت عاشورایی امامزادگان استان اصفهان توسط صدا و سیما

پوشش برنامه های طرح بصیرت عاشورایی امامزادگان استان اصفهان توسط صدا و سیما

سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: براساس هماهنگی های به عمل آمده شبکه های سراسری صدا و سیما مراسم های عزاداری سید و سالار شهیدان را که در جوار حرم مطهر بقاع متبرکه و شاخص استان برگزار می شود را به صورت زنده و تولیدی پوشش می دهند.

 شنبه 24 شهریور 1397   66  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، سعید بکرانی اظهار داشت: باتوجه به ایجاد زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری که برای پوشش برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در آستان مقدس برخی از امامزادگان شاخص استان مهیا شده است و همچنین میزان اهمیت برگزاری مراسم های عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و اطلاع رسانی از اقداماتی که در این زمینه در جوار بقاع متبرکه استان انجام گرفته است برای پوشش برنامه های طرح بصیرت عاشورایی امامزادگان استان اصفهان توسط صدا و سیما هماهنگی های لازم انجام شده است.

وی ادامه داد: در همین راستا از هفتمین روز ماه محرم لغایت دهمین روز از ماه محرم مراسم عزاداری امام حسین(ع) که با حضور هیئت های مذهبی در جوار حرم مطهر محمد هلال بن علی(ع) آران بیدگل برگزار می شود از ساعت 18 لغایت 19 از شبکه های سه سیما، دو سیما، افق و مرکز اصفهان به صورت زنده پخش می شود.

سرپرست روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان افزود: برنامه عزاداری روز تاسوعای حسینی نیز که در جوار حرم مطهر امامزادگان شاهزاده محمد و آقاعلی عباس(ع) برگزار می شود به صورت زنده از طریق مرکز صدا و سیمای استان اصفهان پوشش داده می شود.

سعید بکرانی در ادامه اضافه کرد: همایش شیرخوارگان حسینی که روز جمعه 23 شهریور ماه نیز از ساعت 9 صبح لغایت 12 ظهر در جوار حرم مطهر امامزاده سیدان الکریمان(ع) دولت آباد برگزار می شود نیز به صورت زنده از شبکه اصفهان پخش می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار