• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همایش شیرخوارگان حسینی در امامزاده اسماعیل(ع) چادگان برگزار شد

همایش شیرخوارگان حسینی در امامزاده اسماعیل(ع) چادگان برگزار شد

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین و میاندشت گفت: همزمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی در جوار حرم مطهر امامزاده اسماعیل(ع) روستای فراموشجان چادگان برگزار شد.

 یک شنبه 25 شهریور 1397   90  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی معینی اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام در راستای اجرای طرح بصیرت عاشورایی و همچنین همزمان با سراسر کشور و در چهارمین روز از ماه محرم الحرام، همایش شیرخوارگان حسینی در جوار حرم مطهر امامزاده اسماعیل(ع) روستای فراموشجان چادگان برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این مراسم به همت مرکز فرهنگی حرم مطهر امامزاده اسماعیل(ع) روستای فراموشجان با حضور محبان اهل بیت(ع) و روحانیون معزز و همراه با سخنرانی و مداحی حجت اسلام و المسلمین اسکندری مدیر حوزه علمیه شهرستان چادگان در جوار حرم این امامزاده عظیم الشان برگزار شد.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین و میاندشت گفت: آستان مقدس امامزاده اسماعیل (علیه السلام) در شهرستان چادگان، بخش چنارود، دهستان چنارود شمالی و در روستای فراموشجان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار