• امروز چهارشنبه بیست و نهم اسفند 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع بیش از 140 بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان شهرستان مبارکه

توزیع بیش از 140 بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان شهرستان مبارکه

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت: در راستای اجرای نیات واقفان نیک اندیش 148 بسته مهر تحصیلی به ارزش بیش از 80 میلیون ریال بین دانش آموزان نیازمند شهرستان مبارکه توزیع شد.

 یک شنبه 1 مهر 1397   71  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی مبشری اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن ماه مهر و آغاز به کار مدارس و شروع فصل علم آموزی امسال نیز براساس ابلاغ دستور العمل سازمان اوقاف و امور خیریه و همچنین اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش طرح مهر تحصیلی در شهرستان مبارکه اجرا شد.

وی در ادامه افزود: در راستای اجرای این طرح از محل موقوفه فروغی قهنویه که در محله قهنویه مبارکه واقع شده است تعداد 148 بسته مهر تحصیلی به ارزش 80 میلیون و 142 هزار ریال که شامل کیف، مداد، خودکار، دفتر و دیگر لوازم التحریر مورد نیاز یک سال دانش آموزان است از طریق معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تهیه و بین 148 دانش آموز دختر و پسر مقطع ابتدایی و متوسطه شهرستان مبارکه توزیع شد.

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه خاطر نشان شد: این دانش آموزان مستعد و نیازمند با همکاری کادر مدیریتی مدارس شهرستان شناسایی شدند و بسته های مهر تحصیلی بین آنان توزیع شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار