• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امامزاده آقاعلی عباس(ع) بادرود از محورهای مهم گردشگری مذهبی کشور

امامزاده آقاعلی عباس(ع) بادرود از محورهای مهم گردشگری مذهبی کشور

رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: آستان مقدس امامزاده آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(ع) در بادرود یکی از محورهای اصلی و مهم گردشگری مذهبی در کشور است و حرم مطهر این امامزادگان حلیل القدر سالانه پذیرای حدود چهار میلیون زائر از شهرهای مختلف کشور است.

 سه شنبه 17 مهر 1397   55  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی اصغر مونسان در سفر به آستان مقدس آقا علی عباس و شاهزاده محمد (ع) بادرود، با اشاره به سیاست سازمان میراث فرهنگی در رابطه با گردشگری مذهبی اظهار کرد: یکی از بخش های مهم گردشگری کشور متعلق به اماکن و بقاع متبرکه متعددی است که در کشور وجود دارد.
وی گفت: در حال حاضر تعداد قابل ملاحظه‌ای از گردشگری کشور مربوط به گردشگری مذهبی است و در کنار گردشگری مذهبی بحث توریسم درمانی را نیز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور دنبال می‌کند که درآمد خوبی به لحاظ اقتصادی و فرهنگی برای کشور ایجاد خواهد کرد.
معاون رییس جمهور افزود: در شرایط کنونی گردشگری مذهبی با گردشگری درمانی و تفریحی ترکیب شده است که علاوه بر موضوعات مهم فرهنگی بسیاری از مسائل حوزه اقتصاد و اشتغال نیز در ذیل آن مطرح خواهد شد.
وی تصریح کرد: آستان مقدس مقدس امامزاده آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(ع) در بادرود یکی از محورهای اصلی و مهم گردشگری مذهبی در کشور به شمار می آیند که سالانه پذیرای حدود چهار میلیون زایر و مسافر از شهرهای مختلف کشور است.
علی اصغر مونسان در ادامه خاطرنشان کرد: مسئولان این آستان مقدس تقاضاهایی مبنی بر تقویت زیرساخت های این آستان داشتند که با کمک های سازمان گردشگری و میراث فرهنگی در آینده نزدیک انجام خواهد شد تا با تقویت این زیرساخت ها تعداد بیشتری از گردشگران به این مکان مقدس سفر داشته باشند.
وی ادامه داد: راه اندازی هتل چهار ستاره قصر جهان یک اقدام و حرکت خوبی است که به ظرفیت توسعه گردشگری شهرستان کمک شایانی خواهد کرد و امیدواریم فاز دوم هتل در زمان بندی تعیین شده به نتیجه نهایی برسد.
انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار