• امروز شنبه سی و یکم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بزرگ ترین سفره حضرت رقیه(س) در کشور در امامزاده محمدهلا ل بن علی(ع) آران و بیدگل گسترده می شود

بزرگ ترین سفره حضرت رقیه(س) در کشور در امامزاده محمدهلا ل بن علی(ع) آران و بیدگل گسترده می شود

مدیر اجرایی امامزاده محمدهلا ل بن علی(ع) آران و بیدگل گفت: همزمان با سراسر ایران بزرگ ترین سفره حضرت رقیه(س) در کشور جوار حرم مطهر امامزاده محمدهلا ل بن علی(ع) آران و بیدگل گسترده می شود.

 چهارشنبه 18 مهر 1397   97  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، سید جواد تکیه اظهار داشت: در راستای نشر معارف اهل بیت(ع) و همچنین ترویج سبک زندگی اسلامی همزمان با سراسر ایران بزرگ ترین سفره حضرت رقیه(س) در کشور در جوار حرم مطهر امامزاده محمدهلا ل بن علی(ع) آران و بیدگل گسترده می شود.

وی در ادامه افزود: این برنامه ویژه دختران ۳ الی۷ ساله است که در روز یکشنبه 22 مهر ماه مصادف با چهارمین روز از ماه صفر پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در جوار حرم مطهر این امامزاده واجب التعظیم برگزار می شود.

مدیر اجرایی امامزاده محمدهلا ل بن علی(ع) آران و بیدگل در ادامه اضافه کرد: علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند جهت نام نویسی همه روزه به دفتر فرهنگی قرآنی امامزاده محمدهلا ل بن علی(ع) مراجعه نمایند.

سید جواد تکیه گفت: آستان مقدس امامزاده هلال بن على (علیه السلام) در شهرستان آران و بيدگل، در ۱۲ کيلومترى شهر کاشان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار