• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع بسته ارزاق بین بیش از یکصد خانواده نیازمند کاشانی

توزیع بسته ارزاق بین بیش از یکصد خانواده نیازمند کاشانی

سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه سلام الله اولین بسته ارزاق، از سوی مرکز خیریه سلالة الجواد(ع)، بین بیش از یکصد خانواده نیازمند کاشانی توزیع شد.

 یک شنبه 29 مهر 1397   59  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی اظهار داشت: براساس تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و با بهره گیری از سخنان امام راحل مبنی براینکه ما می خواهیم مردم در کنار بقاع متبرکه به آرامش برسند و در راستای انجام امور فرهنگی و ترویج فرهنگ وقف در جامعه، مرکز خیریه سلالة الجواد(ع) کاشان از سوی آستان مقدس امامزاده سلطان‌ امیر احمد(ع) راه اندازی شده است.
وی، با بیان اینکه مرکز خیریه سلالة الجواد(ع) با هدف کمک به نیازمندان در محدوده جغرافیایی این امامزاده عظیم الشان و همچنین رفع مشکلات مردم منطقه راه اندازی شده است، افزود: این مرکز در مرحله اول فعالیت خود اقدام به توزیع بسته های ارزاق به صورت ماهیانه بین نیازمندان آبرومند کرده که این سبد کالا شامل؛ گوشت مرغ گرم و سایر اقلام غذایی است.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان در ادامه اضافه کرد: این اقدام همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت رقیه(س) همراه با توزیع بسته های ارزاق بین بیش از یکصد خانواده نیازمند انجام شد.
حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی ابا اشاره به این که مرکز خیریه سلالة الجواد(ع) در نظر دارد با معرفی بیماران نیازمند به پزشکان متخصص و فوق تخصص، در زمینه درمان آنان نیز اقدام کند، خاطرنشان کرد: خیرین می توانند با پرداخت مبلغ ماهیانه چهارده هزارتومان، به آسانی میزبان یک خانواده نیازمند واقعی و آبرومند باشند.

وی در ادامه اضافه کرد: خیرین نیکوکار و متقاضیان جهت کسب اطلاع بیشتر و همچنین شرکت در این امر خیر و نیک اندیشانه می توانند با شماره ۰۹۱۰۰۰۱۹۵۵۴ تماس حاصل نموده و یا به صورت حضوری به آستان مقدس امامزاده سلطان امیراحمد علیه السلام مراجعه نمایند.
انتهای پیام

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار