• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیر جدید روابط عمومی اداره کل اوقاف استان اصفهان معرفی شد

مدیر جدید روابط عمومی اداره کل اوقاف استان اصفهان معرفی شد

مسئول بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد.

 یک شنبه 29 مهر 1397   251  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی اظهار داشت: با حکم عبدالرضا عابد قائم مقام سازمان اوقاف و خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه به عنوان مدیر جدید روابط عمومی اوقاف استان منصوب شد.

وی در ادامه افزود: در همین راستا روز پنجشنبه 26 مهر ماه در حاشیه جلسه دهه وقف و شورای اقامه نماز اداره کل اوقاف از زحمات سعید بکرانی سرپرست سابق روابط عمومی اداره کل اوقاف قدردانی شد و ایمان خواجه نیز به عنوان مدیر جدید روابط عمومی این اداره کل معرفی شد.

مسئول بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: طی این حکم ایمان خواجه باحفظ سمت مسئول حوزه ریاست اوقاف استان به عنوان مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف منصوب شده است.

براساس این گزارش ایمان خواجه نیز در این مراسم از زحمات سعید بکرانی قدردانی کرد و گفت: روابط عمومی اداره کل اوقاف استان امروز با استفاده از تجارب مدیران گذشته و دستاوردهای آنان با قدرت و برنامه ریزی های بهتر و مدون به سمت تحقق اهداف سازمان اوقاف، ترویج فرهنگ وقف، نشر معارف اهل بیت(ع)، خدمت به قرآن و آستان مقدس امامزادگان عظیم الشان گام برمی دارد و در این راستا نیز از تمام توان موجود و همچنین همه رسانه ها و افرادی که تمایل به همکاری باشند استفاده می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار