• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همایش بزرگ رضویون در شرق اصفهان برگزار می شود

همایش بزرگ رضویون در شرق اصفهان برگزار می شود

سرپرست نمایندگی اوقاف و امور خیریه جلگه و جرقویه گفت: همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) تجمع بزرگ رضویون به میزبانی آستان مقدس امامزاده اسحاق(ع) هرند برگزار می شود.

 پنج شنبه 10 آبان 1397   92  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حامد جعفرزاده اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های به عمل آمده و همچنین مطابق با سنوات گذشته همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) تجمع بزرگ رضویون به میزبانی آستان مقدس امامزاده اسحاق(ع) هرند برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این مراسم عظیم و باشکوه صبح روز پنجشنبه 17 آبان ماه مصادف با 28 ماه صفر المظفر همراه با سخنرانی و مداحی ذاکران اهل بیت(ع) در جوار آستان مقدس این امامزاده جلیل القدر با حضور هیئت های عزاداری و دسته جات عزادار و مردم مومن و ولایتمدار شهر هرند برگزار می شود.

سرپرست نمایندگی اوقاف و امور خیریه جلگه و جرقویه ادامه داد: همچنین با توجه به هماهنگی های به عمل آمده نمایشگاه فرهنگی با 15 غرفه که برنامه های مذهبی و فرهنگی را اجرا می کنند و برپایی خیمه های معرفت جهت پاسخگویی به مسائل شرعی و مشاوره به خانواده است در حاشیه این مراسم با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی برپا می شود.

حامد جعفرزاده در ادامه اضافه کرد: همچنین براساس هماهنگی به عمل آمده سازمان انتقال خون نیز جهت دریافت خون از عزاداران واحد انتقال خون سیاری را در جوار حرم مطهر این امامزاده مستقر می کنند و با همکاری هلال احمر و مرکز بهداشت و درمان نیز ایستگاه های سلامت جهت ویزیت رایگان عزاداران در جوار این امامزاده بزرگوار و در حاشیه برگزاری این مراسم برپا می شود.

وی در ادامه خاطر نشان شد: این مراسم به صورت زنده و مستقیم نیز از مرکز صدا و سیمای استان اصفهان پخش می شود.

سرپرست نمایندگی اوقاف و امور خیریه جلگه و جرقویه گفت: آستان مقدس امامزاده اسحاق (علیه السلام) در شهرستان جلگه و جرقویه و در شهر هرند واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار