• امروز چهارشنبه هفنم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

نهاد فرهنگی و اجتماعی وقف از افتخارات ایرانیان محسوب می شود

نهاد فرهنگی و اجتماعی وقف از افتخارات ایرانیان محسوب می شود

شهردار اصفهان بر لزوم تشکیل کارگروه مشترک میان اوقاف و شهرداری تاکید کرد و گفت: با تشکیل کارگروهی می‌توان در راستای منافع موقوفات و شهروندان، موارد وقفی را تبدیل به احسن کرد.

 پنج شنبه 10 آبان 1397   243  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، قدرت الله نوروزی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین صادقی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان که در روز دوشنبه 7 آبان ماه  در شهرداری اصفهان انجام شد با بیان اینکه باید کاری کرد تا دستاوردهای واقفان نیک اندیش در جامعه و شهر برای همگان بازگو و ملموس شود، تاکید کرد: واقفان نیک اندیش زمانی که متوجه شود، نیت او به زیبایی محقق شده و اثربخشی بسیار خوبی در جامعه دارد لذت می برد، بنابراین لازم است شهر برای دهه وقف آماده شده تا شهروندان به اهمیت این موضوع پی ببرند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: باید دامنه وقف توسعه پیدا کند، برخی گمان می‌کنند باید اموال و املاک بسیاری داشته باشند تا بتوانند به سنت حسنه وقف روی بیاورند در حالی‌که می‌توان با حداقل دارایی‌ها به عنوان یک واقف نقش ایفا کرد.
شهردار اصفهان در ادامه افزود: در صورتی که تمام نهادها با ایجاد یک هم افزایی و تعامل با یکدیگر خدمت رسان خوبی برای مردم باشند، رضایت مردم و خداوند حاصل شده است؛ بسیاری از مشکلات را می‌توان با گفت و گو و تعامل رفع کرد تا در راستای خدمت به مردم و دستگیری از مستحقان به کار گرفته شود.

قدرت الله نوروزی در ادامه یادآور شد: سازمان های مردم نهاد یا N.G.O که امروز در دنیا به عنوان یک نهاد اجتماعی تاثیرگذار محسوب می شوند برگزفته شده از نهاد وقف هستند و این نهاد اجتماعی یکی از افتخارات ما ایرانی ها در دنیا محسوب می شود.

وی در ادامه اضافه کرد: شهر اصفهان از گذشته تا به کنون به دلیل برخورداری از موقوفات متعدد مشهور بوده و این امر نیز از افتخارات مردمان این شهر زیبای خدا محسوب می شود.
انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار