• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

احیای موقوفات در مناطق محروم شهر اصفهان به نفع مردم و موقوفات در اولویت قرار دارد

احیای موقوفات در مناطق محروم شهر اصفهان به نفع مردم و موقوفات در اولویت قرار دارد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: اداره اوقاف و امور خیریه توانسته است با هماهنگی و تعامل با شهرداران مناطق 15 گانه شهر اصفهان موقوفات را در جهت بهره وری بهینه و اجرای نیات واقفان نیک اندیش، توسعه، ‌عمران و آبادانی امامزادگان عظیم الشان اقدام نماید.

 یک شنبه 13 آبان 1397   61  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی روز دوشنبه 7 آبان ماه و در آستانه دهه وقف و دیدار با قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی اظهار کرد: خوشبختانه توسط اداره اوقاف و امور خیریه تعامل بسیار خوبی با تمام دستگاه‌ها برقرار کرده که این تعامل، همراهی و همدلی سبب شده کار به خوبی پیش برود و بسیاری از اختلافات حل و فصل شود.
وی با بیان اینکه با هماهنگی شهرداران مناطق 15 گانه شهر اصفهان موارد موقوفات در جهت بهره وری بهینه و اجرای نیات واقفان، توسعه، ‌عمران و آبادانی امامزادگان بسیار موثر بوده است، تصریح کرد: به عنوان مثال با تلاش شهردار منطقه یک اصفهان مشکلاتی که در خصوص توسعه امامزاده موسی(ع) جوزدان خیابان کاشانی وجود داشت که رفع شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه اضافه کرد: توافقاتی نیز با شهرداری منطقه 9 برای مجموعه منارجنبان و اراضی اطراف آن که 12 هزار مترمربع زمین و از موقوفات نیز محسوب می شود، صورت گرفته؛ این مکان مناسب برای سرمایه گذاری است که البته با مشکلاتی مواجه شده و باید سرمایه گذار به این مجموعه ورود کند تا مجموعه شهرداری‌ و اوقاف از رفع این مشکل بهره‌مند شوند.
حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی با اشاره به منطقه حصه که موقوفه است اظهار کرد: با رایزنی می‌توان برای این منطقه محروم نیز برنامه‌ریزی کرد تا این منطقه از محرومیت نجات پیدا کند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار