• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تجمع رضویون در شرق اصفهان برگزار شد

تجمع رضویون در شرق اصفهان برگزار شد

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه جلگه و جرقویه گفت: همزمن با سالروز شهادت امام رضا(ع) هزاران نفر از مردم شرق اصفهان براساس سنت دیرینه در تجمع رضویون در امامزاده اسحاق(ع) هرند حضور پیدا کردند.

 شنبه 19 آبان 1397   49  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حامد جعفرزاده اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده وهمچنین اقادامات انجام شده امسال نیز همچون سال های گذشته آستان مقدس امامزاده اسحاق(ع) هرند میزبان خیل عظیم مردم مومن و لایتمدار شرق اصفهان در قالب هیئت های مذهبی و دسته جات عزاداری بود.

وی در ادامه افزود: در حاشیه این مراسم ایستگاه سلامت توسط هلال احمر برپا شد تا به صورت رایگان خدمات پزشکی به مردم ارائه کنند همچنین غرفه پاسخگویی به مسائل شرعی، نمایشگاه محصولات فرهنگی نیز برپا شده بود تا حاضران در مراسم خدمات اراده کنند.لازم به ذکر است راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی نیز در برگزاری هرچه باشکوه تر این برنامه همکاری لازم را انجام دادند.

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه جلگه و جرقویه ادامه داد: با همکاری هیئت امنا امامزاده اسحاق(ع) هرند و همچنین خیرین نیکوکار امسال بیش از 2500 غذای تبرکی بین زائران و عزاداران امام رضا(ع) توزیع شد.

حامد جعفرزاده در ادامه بیان کرد: در این مراسم که جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند حجت الاسلام و المسلمین صادقی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان نیز برای افراد حاضر در مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی در پایان گفت: آستان مقدس امامزاده اسحاق (علیه السلام) در شهرستان جلگه و جرقویه و در شهر هرند واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار