• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امامزادگان عظیم الشان شهرستان مبارکه در 28 صفر میزبان بیش از 15 هزار نفر زائر و عزادار بودند

امامزادگان عظیم الشان شهرستان مبارکه در 28 صفر میزبان بیش از 15 هزار نفر زائر و عزادار بودند

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت: همزمان با دهه وقف و برگزاری مراسم های 28 صفر امامزادگان عظیم الشان شهر دیزیچه میزبان بیش از 15000 نفر زائر و عزادار بودند.

 شنبه 19 آبان 1397   37  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی مبشری اظهار داشت: مردم شهر دیزیچه در راستای اجرایدیرینه خود همچون سال های گذشته در 28 صفر با برپایی محافل عزاداری میزبان بیش از ۱۵ هزار نفر زائر از شهرهای هم‌جوار، شهرستان‌ها و استان بودند.

وی در ادامه افزود: همزمان با فرارسیدن ۲۸ صفر و ایام سوگواری رحلت پیامبر اعظم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع) مراسم عزاداری و سوگواری با حضور گسترده مردم در شهر دیزیچه برگزار شد.

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه در ادامه اضافه کرد: در همین راستا نیز هزاران پرس غذا در جوار آستان مقدس امامزادگان سلیمان (ع)، نصرالدین محمد (ع) دیزیچه و امامزاده سید محمد نکوآباد طبخ و توزیع و تعزیه و مراسم شبیه‌خوانی نیز در جوار این امامزادگان واجب التعظیم برگزار شد.

علی مبشری در ادامه خاطر نشان شد: همچنین در کنار عزاداری‌ها و برنامه‌های فرهنگی در دیزیچه، سنتی دیرینه وجود داشته که بازاری نیز در جوار امامزاده سلیمان (ع) ایجادشده بود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار