• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آیین رونمایی از ایوان امامزاده حارث بن موسی(ع) کاشان برگزار شد

آیین رونمایی از ایوان امامزاده حارث بن موسی(ع) کاشان برگزار شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: همزمان با دهه وقف آیین رونمایی از ایوان حرم مطهر امامزاده حارث بن موسی(ع) کاشان برگزار شد.

 یک شنبه 20 آبان 1397   55  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی اظهار داشت: براساس اقدامات به عمل آمده همزمان با دهه وقف آیین رونمایی از ایوان حرم مطهر امامزاده حارث بن موسی(ع)کاشان با حضور آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

وی در ادامه افزود: پروژه ایوان و سردرب ورودی این امامزاده عظیم الشان با هدف زیبا سازی آستان مقدس این امامزاده واجب التعظیم به مساحت 140 متر مربع و در مدت 8 ماه با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال از محل جذب کمک های خیرین ساخته شده است و آب نمایی نیز به مساحت 40 متر مربع با هزینه ای بالغ بر 800 میلیون ریال از محل جمع آوری کمک های مردمی در این ایوان ساخته شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ادامه داد: همچنین در این آیین نیز کلنگ ساخت سقاخانه ای برای آستان مقدس این امامزاده واجب التکریم زده شد که این سقاخانه در زمینی به مساحت 16 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال با کمک خیرین ساخته می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار