• امروز چهارشنبه بیست و نهم اسفند 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نشست وقف و اصناف اصفهان برگزار شد

نشست وقف و اصناف اصفهان برگزار شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: همزمان با هفته بسیج نشست صنفی با اتحادیه و اصناف مشاورین املاک و فعالان بسیجی اصناف اصفهان برگزار شد.

 یک شنبه 11 آذر 1397   55  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری در اظهار داشت: این شست با هدف استفاده از ظرفیت اصناف در راستای ترویج فرهنگ غنی وقف و همچنین ایجاد موقوفات جدید با محورهای تشکیل انجمن یاوران وقف از میان اصناف مشاورین املاک، ایجاد وقف های جدید در جهت حل مشکلات بازار با نیت کمک به ورشکستگان بازاری، برگزاری مراسم های مذهبی ، کمک به فقرا، و ایجاد اشتغال در راستای استفاده از ظرفیت فعالان اصناف و استفاده از ظرفیت مشاورین املاک در جهت احیا و شناسایی موقوفات اصفهان و به روز کردن مال الاجاره رقبات برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این نشست روز چهارشنبه 7 آذر ماه با حضور نمایندگان اصناف مختلف در مرکز آموزش صنف مشاوران املاک شهر اصفهان برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان ادامه داد: در این نشست مقرر شد تا این جلسات به صورت مداوم و در قالب انجمن یاوران و وقف و اصناف برگزار شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار