• امروز سه شنبه بیست و پنجم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

18 مربی قرآنی در شهرستان گلپایگان در طرح بشارت ۱۴۵۲ مشارک دارند

18 مربی قرآنی در شهرستان گلپایگان در طرح بشارت ۱۴۵۲ مشارک دارند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: جلسه توجیهی مربیان طرح ملی حفظ و همچنین بشارت ۱۴۵۲ برای مربیان شهرستان گلپایگان برگزار شد.

 سه شنبه 13 آذر 1397   69  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلام اظهار داشت: با عنایت به برگزاری موفقیت آمیز شش دوره طرح ملی حفظ قرآن کریم از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه در کشور و همچنین در راستای تربیت حافظان قرآن کریم امسال طرح بشارت ۱۴۵۲ با محوریت حفظ جزء۳۰ نیز با مشارکت ادارات اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: در همین راستا نیز جلسه ای با ۱۸ مربی  که درمراکز فرهنگی قرآنی امامزادگان عظیم الشان و بقاع متبرکه تحت نظارت اداره اوقاف و امور خیریه در اجرای طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم همکاری و مشارکت دارند با هدف استفاده از ظرفیت آنان در جهت اجرای طرح بشارت 1452 برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان ادامه داد: در این جلسه مباحثی از جمله ارتقاء کمی و کیفی کلاس های حفظ، ارتقاء انگیزه قرآن آموزان، آمادگی لازم جهت برگزاری آزمون سراسری حفظ سازمان اوقاف و امور خیریه در اسفند ماه سال جاری و دیگر نکات لازم نیز ارائه شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار