• امروز جمعه بیست و چهارم آبان 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برای بیش از 18 میلیون متر مربع از موقوفات استان اصفهان سند مالکیت اخذ شد

برای بیش از 18 میلیون متر مربع از موقوفات استان اصفهان سند مالکیت اخذ شد

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: از اول سال جاری تاکنون 633 سند مالکیت برای بیش از 18 میلیون متر مربع از موقوفات استان اصفهان اخذ شده است.

 چهارشنبه 14 آذر 1397   109  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمود نصر اصفهانی اظهار داشت: در راستای صیانت و حراست از حقوق موقوفات و همچنین اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش از سال جاری تاکنون با پیگیری هایی که توسط کارشناسان معاونت حقوقی و ثبتی ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان به عمل آمده 633 سند مالکیت برای 2144 رقبه از رقبات موقوفات استان صادر شده است.

وی در ادامه افزود: کاربری این رقبات مسکونی، تجاری، مزروعی، خدماتی و... با نیاتی همچون مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و... هستند که مساحت کل این موقوفاتی که برای آنان سند مالکیت اخذ شده 18 میلیون و 9 هزار و 444 متر مربع است.

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه اضافه کرد: بزرگترین موقوفاتی که امسال برای آنان سند مالکیت اخذ شده موقوفه فاطمه النساء تیران و کرون با مساحت 7 میلیون متر مربع و موقوفه علی اکبر خان شهرستان برخوار با مساحت 170 هکتار هستند که با صادر شدن سند مالکیت برای موقوفه فاطمه النساء 667 رقبه این موقوفه نیز سند دار شدند.

حجت الاسلام و المسلمین محمود نصر اصفهانی ادامه داد: بیشترین سند مالکیت نیز در شهرستان خور و بیابانک اخذ شده که در این راستا 142 سند تک برگ برای موقوفات این شهرستان صادر شده است.

وی در ادامه به اجرای تفاهم نامه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان در طول سال جاری اشاره کرد و گفت: در این راستا نیز با پیگیری های به عمل آمده برای 7 پلاک از موقوفات استان به مساحت 7 میلیون 889 هزار و 892 متر مربع سند مالکیت به نام موقوفات صادر شده است.

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه خاطر نشان شد: در قالب تفاهم نامه اداره کل اوقاف استان با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز تاکنون 900 پرونده تشکیل شده که با پیگیری های انجام شده 290 رقبه در قالب این تفاهم سنددار شده اند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار