• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح 1452 در 150 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان اصفهان

اجرای طرح 1452 در 150 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان اصفهان

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: طرح بشارت 1452 با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه در سراسر استان و در در 150 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان اصفهان اجرا می شود.

 چهارشنبه 14 آذر 1397   69  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، یحیی قاسمی اظهار داشت: براساس ابلاغ امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و همچنین در راستای اجرای طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم امسال طرح ملی بشارت 1452 با هدف حفظ جزء 30 قرآن با همکاری ادارات اوقاف و امور خیریه در سراسر استان اصفهان اجرا می شود.

وی در ادامه افزود: این طرح توسط 25 اداره اوقاف در 150 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان با همکاری و مشارکت 300 مربی قرآن کریم اجرا می شود.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در همین راستا نیز جلساتی با حوزه مقاومت بسیج، سپاه پاسداران، ارتش، اداره آموزش و پرورش، حوزه های علمیه و... برگزار شد.

یحیی قاسمی در ادامه بیان کرد: افرادی که قصد شرکت در این طرح را دارند می توانند به سایت بشارت مراجعه کنند و یا با دانلود اپلیکشن بشارت در این طرح ثبت نام و از مزایای آن بهرمند شوند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار