• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نشست تخصصی انجمن یاوران وقف و رسانه اصفهان برگزار شد

نشست تخصصی انجمن یاوران وقف و رسانه اصفهان برگزار شد

سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: نشست تخصصی انجمن یاوران وقف و رسانه اصفهان با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.

 پنج شنبه 15 آذر 1397   92  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه اظهار داشت: در راستای هم اندیشی و پیگیری مطالبات اعضای انجمن یاوران وقف و رسانه اصفهان و ایجاد مقدمات لازم جهت ساخت مجموعه درمانی برای اصحاب رسانه نشست هم اندیشی اعضای این انجمن با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در محل اداره کل اوقاف برگزار شد.

وی در ادامه افزود: در این نشست مقرر شد تا چند موقوفه که نیات آن ساخت بیمارستان است توسط اعضای انجمن مورد بازدید و بررسی قرار گیرد تا با کسب مجوزهای لازم برای ساخت یکی از این موقوفات در اختیار این انجمن قرار داده شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: همچنین مقرر شد تا اعضای انجمن یاوران وقف و رسانه زمینه لازم برای حضور و مشارکت کلیه اصحاب رسانه جهت مشارکت در جذب خیرین و ساخت این مجموعه اقدامات لازم را انجام داده و از ظرفیت های رسانه ها در راستای جذب افراد نیکوکار برنامه ریزی صورت پذیرد.

ایمان خواجه در ادامه خاطر نشان شد: براساس پیگیری های که توسط مدیر کل اوقاف و امور خیریه انجام شده است زمینه برای معرفی اصحاب رسانه جهت استفاده از امکانات درمانی بیمارستان امیر المومنین(ع) اصفهان با تخفیف ویژه مهیا شده که در این نشست نیز مقرر شد تا اعضای انجمن یاوران وقف و رسانه یک بانک جامع از اطلاعات اصحاب رسانه تهیه نمایند تا این افراد بتوانند از این موضوع بهرمند شوند.

وی در ادامه یادآور شد: استفاده از ظرفیت های صدا و سیما و همچنین تعامل بیشتر رسانه ها در راستای ترویج فرهنگ غنی وقف و جذب واقفان نیک اندیش به این امر خداپسندانه نیز در این نشست مورد تاکید قرار گرفت.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار