• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مهلت ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا 30 دی ماه تمدید شد

مهلت ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا 30 دی ماه تمدید شد

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: علاقمندان برای حضور در بزرگترین رویداد قرآنی از ده دی تا سی ام دیماه فرصت دارند تا در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت نام کنند.

 یک شنبه 16 دی 1397   69  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، یحیی قاسمی اظهار داشت: براساس هماهنگی های به عمل آمده و اقدامات صورت گرفته آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در اسفندماه سال جاری و در ۳ گروه امتحانی شامل حفظ قرآن کریم، مفاهیم و معارف قرآن و اهل بیت(ع)، و آموزش های الکترونیکی برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این آزمون با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، شبکه قرآن و معارف سازمان صدا و سیما برگزار می شود. 

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه بیان کرد: پس از اعلام نتایج آزمون به برگزیدگان اعم از دانش آموزان و قرآن آموزان، مدارس، موسسات و مراکز قرآنی به قید قرعه جوایز نقدی اهداء می شود و به کسانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی شوند گواهینامه پایان دوره اعطا می شود.

یحیی قاسمی در ادامه اضافه کرد: لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.quranedu.ir  انجام می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار