• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مسابقات جامع قرآن کریم طلاب کشور در امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل برگزار شد

مسابقات جامع قرآن کریم طلاب کشور در امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل برگزار شد

مدیر اجرایی امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل گفت: با حضور 200 نفر از طلاب و خانوغاده های آنان مسابقات جامع قرآن کریم طلاب کشور در امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل برگزار شد.

 سه شنبه 18 دی 1397   38  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، سید جواد تکیه اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی با حضور 200 نفر از طلاب و خانواده های آنان مسابقات جامع قرآن کریم طلاب کشور در امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این مسابقات با حضور طلاب کشوری، صبح روز پنج شنبه، ۱۳ دی ماه، در آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل برگزار می شود.

مدیر اجرایی امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل افزود: این مسابقات با همکاری نهاد علمی و بين المللی جامعه المصطفی؛ در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

سید جواد تکیه در ادامه یادآور شد: همچنین در حاشیه برگزاری این مسابقات نیز پس از اقامه نماز مغرب و عشاء کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور قاریان برتر بین المللی از جمله دکتر سید محمد فروغی از افغانستان، حسین عبدالله بوکی از کشور تانزانیا و دکتر حسن احمدی زاده قاری مطرح رسانه ملی در آستان مقدس این امامزاده جلیل القدر همراه با استقبال پرشور مردم مومن و لایتمدار شهرستان و جامعه قرانی برگزار شد.

مدیر اجرایی امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل گفت: آستان امامزاده هلال بن على (علیه السلام) در شهرستان آران و بيدگل و در ۱۲ کيلومترى شهر کاشان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار