• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

ثبت نام بیش از 300 نفر کاشانی در طرح زندگی به رنگ خدا

ثبت نام بیش از 300 نفر کاشانی در طرح زندگی به رنگ خدا

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: مراکز فرهنگی قرآنی 5 امامزاده عظیم الشان شهرستان کاشان میزبان 360 نفر در طرح زندگی به رنگ خدا هستند.

 چهارشنبه 19 دی 1397   77  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی اظهار داشت: براساس ابلاغ سازمان اوقاف و امور خیریه و در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی با هدف نشر معارف اهل بیت(ع) طرح زندگی به رنگ خدا در جوار آستان مقدس 5 امامزاده عظیم الشان شهرستان کاشان آغاز شده است.

وی در ادامه افزود: در قالب این طرح دوره های آموزشی فرزند پروری، همسرداری و مهارت های فردی برگزار می شود که تاکنون 360 نفر در این کلاس های آموزشی ثبت نام کرده اند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ادامه داد: این کلاس ها با همکاری 15 مربی مجرب و دوره دیده که از سازمان اوقاف و امور خیریه مدرک مربی گری دریافت کرده اند و دارای تحصیلات حوزوی نیز هستند در مراکز فرهنگی، قرآنی امامزاده هادی(ع) فین، امامزاده حلیمه خاتون(س)، امامزاده هارون بن موسی(ع)، امامزاده حسن بن موسی(ع) میرنشانه و امامزاده ولی بن موسی(ع) در حال برگزاری است.

حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی در ادامه یادآور شد: همچنین مراکز فرهنگی، قرآنی امامزاده سلطان امیراحمد(ع)، امامزاده ساره خاتون(س)، امامزاده سلطان عطابخش(ع) و امامزاده عبدالله(ع) لتحر نیز برای تشکیل این کلاس ها در حال ثبت نام از داوطلبان شرکت کننده در این دوره ها هستند که علاقمندان برای شرکت در این کلاس ها می توانند به مراکز فرهنگی، قرآنی این امامزادگان عظیم الشان مراجعه نمایند.

وی در ادامه خاطر نشان شد: این دوره ها به صورت رایگان برگزار می شود و در پایان دوره نیز به شرکت کنندگان حاضر در کلاس ها گواهی معتبر از طرف سازمان اوقاف و امور خیریه اعطاء می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار