• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آموزش بیش از 5000 نفر حافظ قرآن در شهرستان شهرضا و دهاقان

آموزش بیش از 5000 نفر حافظ قرآن در شهرستان شهرضا و دهاقان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: بیش از 5000 نفر قرآن پژوه در طرح ملی تربیت حافظان قران کریم شهرستان شهرضا و دهاقان ثبت نام کرده اند.

 چهارشنبه 19 دی 1397   61  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فرهاد عرب اظهار داشت: امسال برای هفتمین سال متوالی با هدف آموزش قرآن پژوهان جهت حفظ قرآن کریم و همچنین ترویج فرهنگ قرآنی طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم در شهرستان شهرضا و دهاقان در حال اجرا است.

وی در ادامه افزود: این طرح با همکاری 55 مربی قرآن کریم در 64 بقعه متبرکه، امامزاده عظیم الشان، مسجد، حسینیه و مدرسه شهرستان شهرضا با حضور 4726 نفر در حال برگزاری است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا در ادامه گفت: در شهرستان دهاقان نیز 334 نفر قرآن پژوه در 35 کلاس با همکاری 25 مربی قرآنی در 21 بقعه متبرکه، امامزاده عظیم الشان، مسجد، حسینیه و مدرسه شهرستان در حال گذراندن دوره های حفظ قرآن کریم هستند.

فرهاد عرب در ادامه یادآور شد: این کلاس ها در رشته های؛ حفظ جزء 30 قرآن کریم، حفظ 5 جزء، 10 جزء، 20 جزء، حفظ کل قرآن کریم، حفظ موضوعی و حفظ سوره های منتخب قرآن برگزار می شود که کلیه این افراد در اسفند ماه سال جاری با حضور در بزرگترین رویداد قرآنی کشور شرکت می کنند و در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی برای آنان گواهی معتبر از طرف سازمان اوقاف و امور صادر می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار