• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان ظرفیت تبدیل به بهترین فضاهای فرهنگی شهر را دارد

امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان ظرفیت تبدیل به بهترین فضاهای فرهنگی شهر را دارد

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان گفت: آستان مقدس امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان می‌تواند به یکی از بهترین فضاهای فرهنگی شهر تبدیل شود زیرا در این مکان مقدس می‌توان در قالب فرهنگسرا به مردم خدمات فرهنگی ارائه کرد.

 پنج شنبه 20 دی 1397   39  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان،مرتضی رشیدی در حاشیه بازدید مدیران شهری از آستان مقدس امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان که بنا به خواسته مدیر اجرایی این امامزاده عظیم الشان برای استفاده از ظرفیت‌های این مجموعه انجام شد، اظهارکرد: برای افزایش نشاط اجتماعی و فرهنگ‌سازی در راستای کاهش معضلات اجتماعی باید اقدامات بیشتری انجام شود، البته در این راستا از ارایه آموزش‌های فرهنگ شهروندی نباید غافل شد.
وی افزود: با توجه به مستعد بودن منطقه 14 شهرداری اصفهان در زمینه آسیب‌های اجتماعی، باید تمام بسترها و ظرفیت‌های اجتماعی و فرهنگی را بکارگیریم تا حاشیه متن را تحت تاثیر قرار ندهد.
معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان با بیان اینکه آستان مقدس امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان می‌تواند به یکی از بهترین فضاهای فرهنگی شهر تبدیل شود، گفت: در این مکان مقدسه می‌توان در قالب فرهنگسرا به مردم خدمات فرهنگی ارایه کرد.
وی خاطرنشان کرد: در آستان مقدس امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان ظرفیت مناسب برای برگزاری گردهمایی‌های بزرگ40 تا 50 هزار نفری و خلق رویدادهای فرهنگی مردمی وجود دارد.
رشیدی ادامه داد: ادارات وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان آماده همکاری تنگاتنگ با مدیریت آستان مقدس امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان است.
وی با بیان اینکه در شرایط کنونی دوران ساخت فرهنگسرا و دعوت از مردم برای حضور در این مراکز به پایان رسیده است، گفت: ما باید به دل محلات شهر برویم و با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی شهروندان را برای استفاده از این برنامه‌ها جذب کنیم.
معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان اظهارکرد: به منظور کاهش معضلات اجتماعی بخش‌های مختلف سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از ظرفیت‌های بالقوه این آستان استفاده خواهد کرد.
رشیدی خبر از تشکیل کمیته کاهش آسیب‌های اجتماعی در معاونت اجتماعی فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان داد و گفت: در این کمیته پنج منطقه شهر اصفهان از جمله منطقه 14 درگیر شده و برای سال آینده برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته که سیاست‌گذاری برای اجرای آنها در حال انجام است تا رویدادهای جامع و مشترکی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در این منطقه داشته باشیم؛ البته گروه مخاطب هدف ما در برنامه‌های فرهنگی کودکان، نوجوانان و بانوان هستند.
معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان با بیان اینکه امکانات فرهنگی منطقه 14 شهرداری اصفهان علی‌رغم تلاش‌های انجام شده، همچنان مطلوب نیست، گفت: در این منطقه ظرفیت مردمی نهفته باقی مانده که باید با حضورمان این ظرفیت‌ها را شناسایی، نقاط ضعف را به قوت و تهیدها را به فرصت تبدیل کنیم تا محله‌هایی با نشاط به دور از آسیب‌های اجتماعی بسازیم.
وی با بیان اینکه روز پنج شنبه هفته جاری نخستین نشست بازسازی روابط آسیب دیده همسران ویژه بانوان در آستان مقدس امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان با حضور دکتر حبشی برگزار می‌شود، گفت: این برنامه در ادامه سلسله برنامه‌هایی است که در مناطق محروم و مستعد آسیب برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار