• امروز جمعه بیست و نهم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بیش از 1000 نفر در کوهپایه حافظ قرآن کریم شده اند

بیش از 1000 نفر در کوهپایه حافظ قرآن کریم شده اند

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بخش کوهپایه گفت: در مدت هفت سال گذشته 1244 نفر در طرح ملی تربیت حافظان قران کریم بخش کوهپایه شرکت کرده اند.

 شنبه 22 دی 1397   85  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین سید علی طباطبایی اظهار داشت: براساس ابلاغ سازمان اوقاف و امور خیریه و در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر تربیت 10 میلیون نفر حافظ قرآن کریم از سال 91 تاکنون طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم در بخش کوهپایه در حال اجرا است.

وی در ادامه افزود: در همین راستا و در مدت هفت دوره متوالی که طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم در بخش کوهپایه اجرا شده است 1244 نفر قرآن پژوه در این کلاس ها که در رشته های حفظ، قرائت، حفظ موضوعی و حفظ سوره های منتخب برگزار شده است ثبت نام کرده اند و از مزایای این کلاس ها برخوردار شده اند.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بخش کوهپایه در ادامه افزود: امسال نیز تاکنون 280 نفر در 8 کلاس این طرح ثبت نام کرده اند.

حجت الاسلام و المسلمین سید علی طباطبایی در ادامه یادآور شد: امسال نیز براساس هماهنگی های به عمل آمده آزمون نهایی طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم همزمان با سراسر کشور 9 اسفند ماه در جوار حرم مطهر امامزاده سید محمد(ع) کوهپایه، دارالقرآن شهر تودشک و مسجد جامع شهر سجزی برگزار می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار