• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پروژه عمرانی امامزاده ناصرجبل(ع) کوهپایه 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته

پروژه عمرانی امامزاده ناصرجبل(ع) کوهپایه 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه کوهپایه گفت: به همت خیرین نیکوکار از اول سال جاری تاکنون بیش از 800 میلیون ریال جهت اجرای پروژه های عمرانی امامزاده ناصر جبل(ع) کوهپایه هزینه شده است.

 چهارشنبه 26 دی 1397   56  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین سید علی طباطبایی اظهار داشت: در راستای توسعه حرم مطهر امامزاده ناصر جبل(ع) کوهپایه با هدف تبدیل این بقعه متبرکه به قطب فرهنگی پیگیری هایی انجام شد که این امر به اجرای چند پروژه عمرانی برای حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان منجر شد.

وی در ادامه افزود: در همین راستا امسال یک عدد وضوخانه با اعتباری بالغ بر 210 میلیون ریال جهت استفاده زائران این امامزاده عظیم الشان ساخته شد.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه کوهپایه ادامه داد: همچنین عملیات نازک کاری رواق حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) به همراه سنگ کاری کف و دیواره به همراه گچ بری و کناف سقف حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر نیز در مساحت 200 متر مربع با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال از محل کمک های مردمی، اعضای هیئت امنا و مساعدت مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در حال اجرا است که تاکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و براساس پیش بینی های انجام شده این پروژه های عمرانی همزمان با سالروز میلاد باسعادت امیر المومنین علی(ع) طی مراسمی افتتاح می شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید علی طباطبایی گفت: آستان مقدس امامزاده ناصر جبل(ع) در بخش کوهپایه و در روستای هریزه جبل واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار