• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت‌نام 4000 نفر از استان اصفهان در آزمون سراسری قرآن و عترت

ثبت‌نام 4000 نفر از استان اصفهان در آزمون سراسری قرآن و عترت

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از ثبت‌نام 2202 نفر از استان اصفهان تا این لحظه برای شرکت در آزمون سراسری قرآن و عترت خبر داد.

 چهارشنبه 26 دی 1397   73  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، یحیی قاسمی اظهار کرد: تاکنون 4230نفر از استان اصفهان از مجموع 40470 نفر سراسر کشور، برای شرکت در هفدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت ثبت‌نام کرده‌اند.
وی افزود: استان اصفهان تا این لحظه بعد از استان‌های کرمانشاه و سمنان، در جایگاه دوم به لحاظ تعداد افراد ثبت‌نام کننده قرار دارد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: بیشترین تعداد افراد ثبت‌نام کننده از استان اصفهان، تا این لحظه به ترتیب از شهرهای کاشان، اصفهان، خمینی‌شهر و شهرضا بوده‌اند و در میان مؤسسات قرآنی استان، مؤسسه امیرالمؤمنین(ع) کاشان رتبه اول را به لحاظ تعداد افراد ثبت‌نام کننده دارا است.
یحیی قاسمی اضافه کرد: هفدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اوقاف و امور خیریه و آموزش و پرورش در روز پنجشنبه 9 اسفندماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان برگزار می‌شود و ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون تا 5 بهمن‌ماه ادامه دارد.
انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار