• امروز جمعه بیست و نهم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز اجرای طرح جامع امامزاده عبدالله(ع) تیران و کرون همزمان با دهه فجر

آغاز اجرای طرح جامع امامزاده عبدالله(ع) تیران و کرون همزمان با دهه فجر

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: به همت خیرین کلنگ آغاز پروژه عمرانی امامزاده عبدالله(ع) تیران و کرون همزمان با دهه فجر زده می شود.

 پنج شنبه 4 بهمن 1397   87  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، اکبر صادقی اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت های امامزاده عبدالله(ع) کوهان تیران و کرون با هدف تبدیل این بقعه متبرکه به قطب فرهنگی کلنگ آغاز ساخت مجموعه فرهنگی، اداری امامزاده عبدالله(ع) تیران و کرون همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در دهه فجر به زمین زده می شود.

 

وی در ادامه افزود: این مجموعه زمینی به مساحت 400 متر مربع و در دوطبقه به مساحت 800 متر مربع با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال در مدت 4 ماه ساخته می شود که این اعتبار از محل کمک های مردمی تامین می شود و تاکنون نیز 5 میلیارد ریال آن تامین شده است.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون ادامه داد: طبقه اول این مجموعه اداری است و طبقه دوم آن نیز برای فعالیت های قرآنی و فرهنگی در نظر گرفته شده است.

اکبر صادقی در ادامه خاطر نشان کرد: این مجموعه براساس طرح جامع این امامزاده جلیل القدر که مورد تایید سازمان نیز است ساخته می شود.

وی در ادامه اضافه کرد: همچنین برای اجرای این پروژه نیز قطعه زمینی به مساحت 240 متر مربع و ارزشی بالغ بر 230 میلیون که در مجاورت این آستان مقدس است خریداری به حرم مطهر این امامزاده الحاق شد.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: آستان مقدس امامزاده عبدالله (علیه السلام) در شهرستان تیران و کرون، بخش کرون، شهر تیران و در روستای کوهان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار