• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امامزاده قاسم(ع) کوهپایه مرمت شد

امامزاده قاسم(ع) کوهپایه مرمت شد

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه کوهپایه گفت: پروژه مرمت حرم مطهر امامزاده قاسم(ع) کوهپایه با اعتباری بالغ بر 450 میلیون ریال به همت خیرین انجام شد.

 چهارشنبه 10 بهمن 1397   51  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلین سید علی طباطبایی اظهار داشت: با پیگیری های اعضای هیئت امنای امامزاده قاسم(ع) حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان با هدف ایجاد فضایی ایمن و مناسب جهت حضور عاشقان اهل بیت(ع) و راز و نیاز با معبود خویش مرمت شد.

وی در ادامه به قدمت بنای آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) و معماری قدیمی این بنا اشاره کرد و افزود: در این پروژه پشت بام این امامزاده جلیل القدر که کاهگلی بود به مساحت 1200 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 450 میلیون ریال از محل جمع آوری کمک های مردمی و خیرین مرمت و سبک سازی شد.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه کوهپایه گفت: آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) در روستایی واقع در ضلع جنوبی ۸۵ کیلومتری جاده اصفهان به نایین قرار دارد که از جنوب با شهر هرند و شاهمراد از شرق با مزرعه های یحیی آباد و مزرعه خان از شمال شرق با شهر تودشک و از غرب با شهر کوهپایه (مرکز بخش ) و روستاهای جزه و کمال بیک و از شمال با روستاهای دستگرد و مشکنان همسایه است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار