• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مجموعه تجاری موقوفه شیخ شاهنظر شهرضا احیا شد

مجموعه تجاری موقوفه شیخ شاهنظر شهرضا احیا شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: مجموعه تجاری موقوفه شیخ شاهنظر به مساحت 900 مترمربع و ارزشی بالغ بر 15 میلیارد ریال با حکم مراجع قضایی احیا و به حالت وقفیت بازگردانده شد.

 چهارشنبه 17 بهمن 1397   63  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فرهاد عرب اظهار داشت: با پیگیری های اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا و در جهت احقاق حقوق موقوفات و همچنین اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش پس از چندین سال مجموعه تجاری موقوفه شیخ شاهنظر از طریق حکم قضایی احیا و به حالت وقفیت بازگردانده شد.

وی در ادامه افزود: این مجموعه تجاری به مساحت 900 مترمربع است و در بلوار امام خميني (ره) و در كنار پارك خانه شهرضا واقع شده و ارزش آن نیز حدود 15 میلیارد ریال برآورد شده است.  

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا در ادامه خاطر نشان شد: پس از واگذاري اين مغازه ها به صورت اجاره از طریق مزایده در سال حدود 600 ميليون ريال درآمد به موقوفه شيخ شاهنظر در راستاي اجراي نيت واقف نیک اندیش آن كه برای کمک به زائران بي بضاعت امامزاده شاهرضا (ع) و هزينه هاي جاری این امامزاده جلیل القدر است اضافه مي شود .

 

فرهاد عرب در ادامه یادآور شد: اداره اوقاف و امور خیریه در نظر دارد تا در راستای حمایت از کالای ایرانی و همچنین پیروی از اقتصاد مقاومتی و رفاه حال مردم متدين و هنردوست شهرضا و همه هموطنان عزيز اين مجموعه تجاري را به عنوان مجموعه بازار صنايع دستي در اختيار هنرمندان قرار دهد و قدمي هرچند كوچك در جهت معرفي هنر هنرمندان اين شهرستان بردارد .

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار