• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سوگواره یاس نبوی در 50 بقعه متبرکه کاشان برگزار می شود

سوگواره یاس نبوی در 50 بقعه متبرکه کاشان برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: در ایام شهادت حضرت فاطمه(س) ویژه برنامه های عزاداری این بانوی بزرگوار در جوار حرم مطهر 50 بقعه متبرکه با عنوان طرح سوگواره یاس نبوی برگزار می شود.

 پنج شنبه 18 بهمن 1397   47  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی اظهار داشت: در راستای ترویج و نشر معارف اهل بیت(ع) با رویکرد تبیین شخصیت حضرت فاطمه(س) با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) ویژه برنامه های عزاداری باعنوان سوگواره یاس نبوی در جوار حرم مطهر 50 بقعه متبرکه شاخص شهرستان کاشان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: برنامه هایی همچون حرکت قافله ها و دسته جات عزاداری به سمت بقاع متبرکه، سخنرانی اساتید حوزه و دانشگاه، برپایی همایش رهروان یاس نبوی، خطبه خوانی، برپایی محافل نورانی انس با قرآن کریم، برپایی خیمه های معرفت، تجمع هیئت های مذهبی در جوار بقاع متبرکه و... است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ادامه داد: همچنین باتوجه به اینکه امسال ایام الله دهه فجر با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) مقارن شده است براساس برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی ها به عمل آمده 40 محفل نورانی انس باقرآن کریم باعنوان فجر فاطمی در مدارس، زندان کاشان، مساجد و بقاع متبرکه برگزار می شود که 14 محفل انس با قرآن در جوار حرم مطهر بقاع متبرکه شهرستان کاشان برگزار می شود که از این تعداد تاکنون 6 محفل انس با قرآن در جوار این اماکن متبرکه توسط اداره اوقاف و امور خیریه و باهمکاری مراکز فرهنگی قرآنی آنان برگزار شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار