• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم شهادت حضرت فاطمه(س) چهار شب از امامزاده سید محمد(ع) به صورت زنده از شبکه استانی پخش می شود

مراسم شهادت حضرت فاطمه(س) چهار شب از امامزاده سید محمد(ع) به صورت زنده از شبکه استانی پخش می شود

سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: براساس هماهنگی های به عمل آمده مراسم شهادت حضرت فاطمه(س) از آستان مقدس امامزاده سید محمد(ع) خمینی شهر به مدت 250 دقیقه زنده از شبکه استان اصفهان پخش می شود.

 پنج شنبه 18 بهمن 1397   59  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه اظهار داشت: باتوجه به اینکه امسال دهه فجر و ایام شهادت حضرت فاطمه(س) بایکدیگر متقارن شده اند ویژه برنامه سوگواره یاس نبوی در قالب دهه فجر فاطمی به صورت ویژه در جوار حرم مطهر امامزاده سید محمد(ع) خمینی شهر به مدت چهار روز اجرا می شود.

وی در ادامه افزود: در همین راستا و براساس هماهنگی های به عمل آمده در قالب برنامه مادرانه از روز چهارشنبه 17 بهمن لغایت 20 بهمن 5 نوبت برنامه به صورت زنده و با رویکرد گفتگو محور پیرامون زندگی حضرت زهرا(س) با حضور هنرمندان همراه با مراسم های عزاداری و سوگواری این بانوی بزرگوار از جوار حرم مطهر امامزاده سید محمد(ع) خمینی شهر از ساعت 22 و 15 الی 23 هرشب به صورت زنده از شبکه اصفهان پخش می شود.

مدیر ر وابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه اضافه کرد: در این برنامه هرشب مسابقه پیامکی نیز برگزار می شود که به 5 نفر به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می شود و در مجموع مراسم سوگواری یاس نبوی امامزاده سید محمد(ع) به مدت 250 دقیقه به صورت زنده روی آنتن شبکه اصفهان می رود.

ایمان خواجه همچنین به تولید و پخش 6 برنامه مستند از دستاوردهای توسعه بقاع متبرکه در چهل سالگی نظام مقدس جمهوری اسلامی از شبکه اصفهان در ایام الله دهه فجر اشاره کرد و گفت: همچنین 6 برنامه نیز به مدت 60 دقیقه توسط عوامل تولید مرکز صدا و سیمای اصفهان با هدف نشان دادن بخش کوچکی از توسعه و عمران مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان، امامزادا ابوالعباس(ع) خوراسگان اصفهان، امامزاده حبیب بن موسی(ع) کاشان، امامزاده قاسم(ع) آران و بیدگل، امامزاده شاهزاده محمد و آقاعلی عباس(ع) بادرود و امامزاده شمس الدین محمد(ع) علویجه تهیه شده است که در برنامه مادرانه پخش می شود.

وی در ادامه خاطر نشان شد: باتوجه به اقدامات بسیار زیادی که در دوران انقلاب اسلامی در بقاع متبرکه سراسر استان اصفهان اجرا شده است مستندسازی و پخش این اقدامات در آینده نیز با همکاری صدا و سیمای مرکز اصفهان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار