• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سی و دومین سالگرد شهادت شهید محمد رضایی در امامزاده شاه سید علی(ع) بن رود برگزار شد

سی و دومین سالگرد شهادت شهید محمد رضایی در امامزاده شاه سید علی(ع) بن رود برگزار شد

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر سی و دومین سالگرد شهادت شهید محمد رضایی در یادمان شهدای عملیات کربلای 5 که در جوار حرم مطهر امامزاده شاه سید علی(ع) طهمورسات بن رود واقع شده برگزار شد.

 یک شنبه 21 بهمن 1397   45  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، امراله اصغری ورزنه اظهار داشت: براساس هماهنگی های به عمل آماده با هدف گرامیداشت یاد و خاطر شهدای هشت سال دفاع مقدس و در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی و به مناسبت ایام الله دهه فجر سی و دومین سالگرد شهادت شهید محمد رضایی در یادمان شهدای عملیات کربلای 5 که در جوار حرم مطهر امامزاده شاه سید علی(ع) طهمورسات بن رود واقع شده برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این مراسم پس از اقامه نماز مغرب و عشاء روز پنجشنبه 18 بهمن ماه همراه با سخنرانی سرهنگ پاسدار مجتبی محسنی و حجت الاسلام و المسلمین سجاد اسدی و مداحی ذاکران اهل بیت(ع) برگزار شد.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا گفت: آستان مقدس امامزاده شاه سید علی(ع) در بخش بن رود و جرقویه علیا، شهر ورزنه و در ابتدای روستاي طهمورثات واقع شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار