• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امروز بقاع متبرکه به عنوان

امروز بقاع متبرکه به عنوان "کانون اصلی تولید قدرت نرم انقلاب اسلامی" محسوب می شوند

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مروری کوتاه بر ابعاد مختلف دشمنی استکبار جهانی با انقلاب اسلامی، نمایان‌گر این نکته است که نقاط قوت و توانمندی‌های ایران اسلامی، هدف اصلی هجمه دشمنان است.

 یک شنبه 21 بهمن 1397   59  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در آستانه فرا رسیدن 22 بهمن اظهار داشت: تاریخ غرورآفرین استقامت و پایداری ملت بزرگ ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دفتری مشحون از اوراق درخشان است که با تقدیم خون هزاران شهید و جانفشانی صدها هزار ایثارگر، استقلال، عزت و سربلندی را به ارمغان آورده است.

وی ادامه داد: جبهه دشمنان مستکبر انقلاب اسلامی‌ که آمریکای جهان‌خوار در راس آن بوده و است در این چهار دهه از تمام حربه‌ها و ترفندها برای اضمحلال و انهدام انقلاب اسلامی استفاده کرد؛ ولی در مقابل ملت مقاوم و استوار ایران اسلامی به حول و قوه‌الهی طعم تلخ شکست را چشیده است و از این پس هم این‌گونه خواهد بود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: مروری کوتاه بر ابعاد مختلف دشمنی استکبار جهانی با انقلاب اسلامی، نمایان‌گر این نکته است که نقاط قوت و توانمندی‌های ایران اسلامی، هدف اصلی هجمه دشمنان است؛ که فرهنگ غنی اسلامی و توانایی‌های علمی در راس این فهرست قرار دارد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در ادامه با اشاره به اینکه امروز بقاع متبرکه به عنوان "کانون اصلی تولید قدرت نرم انقلاب اسلامی" محسوب می شوند خاطر نشان شد: در جبهه نبرد مستمر فرهنگی که در قالب "جنگ‌نرم" می‌توان آن را تحلیل کرد، هدف دشمن سست کردن پایه‌ها و مبانی اعتقادی ملت مسلمان ایران به عنوان "کانون اصلی تولید قدرت نرم انقلاب اسلامی" امامزادگان و بقاع متبرکه است، زیرا این پایه و مبنای اعتقادی بود که توانسته با دمیدن روح ایثارگری در کالبد ملت ایران و همه ملت‌های آزاده جهان، آمریکای مستکبر را به چالش کشیده است.

وی یادآور شد: مقایسه مختصر و مجمل بر آمار تولیدات علمی و فناوری کشورمان در پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن و به ویژه در سال‌های اخیر، که در سایه رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب مدظله العالی» به دست آمده، نشان می‌دهد که فرزندان عالم و مخلص ملت ایران اسلامی پا در میدانی نهادند که پیش از آن توسط دشمنان در "منطقه ممنوعه" قرار داشت و حتی تصور ورود به این محدوه ممنوع بود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه گفت: امروز تلاش برای استمرار انقلاب اسلامی و حرکت در مسیر تحقق اهداف مقدس این انقلاب بزرگ، باید در قالب "توانمندسازی فرهنگ غنی ایرانی اسلامی" و "تداوم جهاد علمی" توسط همه ملت و به ویژه نخبگان علمی و فرهنگی، صورت پذیرد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در پایان با دعوت ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی برای حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن گفت: امسال در 22 بهمن با حساسیت خاصی مواجهه هستیم و حتما راهپیمایی امسال پرشکوه تر از سال های دیگر خواهد بود و جوانان کشورمان دست در دست هم در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد چون خودشان حساسیت ها را بهتر از ما درک می کنند و حضوری پر شور خواهند داشت.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار