• امروز چهارشنبه بیست و هفنم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شرکت 1 هزار و ۲۷۸ نفر از شهرستان خمینی شهر در آزمون سراسری قرآن کریم

شرکت 1 هزار و ۲۷۸ نفر از شهرستان خمینی شهر در آزمون سراسری قرآن کریم

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر گفت: آزمون سراسری قرآن کریم در شهرستان خمینی شهر با شرکت ۹۴۷نفر از خواهران و ۳۳۱نفر از برادران قرآنی در حسینیه ثارالله برگزار شد.

 دوشنبه 13 اسفند 1397   86  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان،حجت الاسلام و المسلمین رضا ابراهیمی اظهار داشت: آزمون حفظ و مفاهیم قران کریم با همکاری اداره اوقاف و امورخیریه، اداره آموزش و پرورش، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت سراسری برگزار شد که هر سال اسفندماه شاهد این رویداد بزرگ قرآنی هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه ثبت نام قرآن آموزان از طریق سایت و از دی ماه آغاز و تا آخر بهمن ماه ادامه داشت، اظهار کرد: از بین یکهزار و ۲۷۸ نفر شرکت کننده در ای دوره از آزمون های قرآنی تعداد ۹۴۷نفر از بانوان و ۳۳۱نفر از برادران از سطح شهرستان خمینی شهر حضور داشتند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیر یه شهرستان خمینی شهر با اشاره به اینکه اجرای آزمون کتبی بر عهده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و آزمون شفاهی بر عهده اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان است، افزود: شرکت کنندگان در رشته های  حفظ  1، 5، 10، 15، 20 و 30 جزء قرآن کریم بودند که آزمون در 2مرحله حفظ کتبی، رشته مفاهیم انجام شد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا ابراهیمی اضافه کرد: رشته های مفاهیم و معارف که شامل ترجمه قرآن کریم، تدبر در قرآن، تفسیر معارف، حفظ موضوعی قرآن، حفظ احادیث، مفاهیم نهج البلاغه، صحیفه سجادیه نیز از دیگر موارد شرکت در آزمون بود.

وی خاطرنشان کرد: تعداد شرکت کنندگان در آزمون شفاهی ۳۷۴نفر است که این آزمون از ۱۱الی۱۶ اسفند در مجموعه دارالقران اهلبیت خمینی شهر برگزار می شود.

پایان پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار