• امروز یک شنبه پنجم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت بیش از 150 وقف جدید در استان اصفهان

ثبت بیش از 150 وقف جدید در استان اصفهان

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: از اول سال جاری تاکنون 159 وقف جدید در استان اصفهان به ثبت رسیده است.

 یک شنبه 19 اسفند 1397   34  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان اظهار داشت: باتوجه به فعالیت هایی تبلیغی، ترویجی و اطلاع رسانی هایی که توسط کارشناسان فرهنگی در معاونت فرهنگی، اجتماعی استان اصفهان، روابط عمومی اداره کل اوقاف استان و همچنین مشاوران وقف، انجمن های یاوران وقف و مبلغان مستقر در خیمعه های ایجاد شده در جوار بقاع متبرکه در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی باعش شده تا از اول سال جاری تاکنون تعداد 159 وقف جدید در سراسر استان اصفهان توسط واقفان نیک اندیش در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه کشور ثبت شود.

وی در ادامه افزود: بیشترین وقف ها در شهرستان های نجف آباد با 15 وقف جدید، کاشان 13 وقف، فریدن 13 وقف، آران و بیدگل 12 وقف و خمینی شهر 10 وقف به ثبت رسیده است.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه اضافه کرد: این وقف ها با نیات اجتماعی، درمانی، قرآنی، کمک به مساجد، کمک به طلاب حوزه های علمیه و... به ثبت رسیده اند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار