• امروز یک شنبه پنجم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

موقوفه میرمحمد صادق خوانساری در غرب استان اصفهان احیا می شود

موقوفه میرمحمد صادق خوانساری در غرب استان اصفهان احیا می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن گفت: با همکاری ادارات اوقاف و امور خیریه غرب استان و حمایت آیت الله حاج سید محمد ابن رضا موقوفه میرمحمد صادق خوانساری در غرب استان اصفهان احیا می شود.

 پنج شنبه 23 اسفند 1397   28  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی معینی اظهار داشت: در راستای شناسایی، احیا و اجرای نیت واقفان نیکک اندیش با محوریت صیانت از حقوق موقوفات در جهت احیای موقوفه میرمحمد صادق خوانساری نشتی بین مسئولان ادارات اوقاف و امور خیریه غرب استان(فریدن،خوانسار وگلپایگان ) با حضور آیت الله سید محمد ابن رضا در حوزه علمیه حضرت ولیعصر(عج) خوانسار برگزار شد.

وی در ادامه افزود: مراحل قانونی و ادارای احیای این موقوفه در حال سپری است که برای سرعت بخشیدن به این روند این نشست برگزار شد تا از کمک کلیه رئوسای ادارات اوقاف استان و همچنین آیت الله سید محمد ابن رضا در این راستا نیز استفاده شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن اضافه کرد: کاربری موقوفه میرمحمد صادق خوانساری که در محل روستای هزارجریب فریدن واقع شده کشاورزی است و مساحت آن نیز بالغ بر 800 هکتار است.

علی معینی یادآور شد: براساس وقف نامه میرمحمد صادق خوانساری که توسط واقف نیک اندیش آن در سال 1313 هجری قمری تنظیم شده است عواید حاصل از این موقوفه باید در راستای هزینه های حوزه علمیه هزینه شود.

وی در پایان افزود: در پایان این نشست از نمایشگاه و موزه حوزه علمیه حضرت ولیعصر(عج) خوانسار بازدیدی به عمل آمد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار