• امروز یک شنبه پنجم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم معنوی اعتکاف در امامزاده سید محمد(ع) فلاورجان برگزار می شود

مراسم معنوی اعتکاف در امامزاده سید محمد(ع) فلاورجان برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: مراسم معنوی اعتکاف ویژه خواهران در مصلی امامزاده سید محمد(ع) قهدریجان برگزار می شود.

 پنج شنبه 23 اسفند 1397   27  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و ترویج سبک زندگی و همچنین نشر معارف اهل بیت(ع) با محوریت بقاع متبرکه امسال نیز همچون سال های گذشته مراسم معنوی اعتکاف ویژه خواهران در مصلی امامزاده سید محمد(ع) قهدریجان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: خواهران علاقمندان جهت ثبت نام و حضور در این مراسم معنوی از 22 لغایت 25 اسفند ماه باید به صورت حضوری و با در دست داشتن مدارک شناسایی به دفتر آستان مقدس امامزاده سید محمد(ع) قهدریجان مراجعه نمایند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان در ادامه خاطر نشان کرد: سال گذشته در این مراسم معنوی 1000 نفر شرکت کردند که پیش بینی می شود باتوجه به اینکه مراسم معنوی اعتکاف امسال با ایام نوروز مصادف است بیش از 1000 نفر در این مراسم شرکت کنند.

احمد آزادگی ادامه داد: این آیین معنوی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و دفتر امام جمعه شهر قهدریجان در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر برگزار می شود.

وی گفت: آستان مقدس امامزاده سیدمحمد (علیه السلام) در شهرستان فلاورجان، بخش مرکزی و در شهر قهدریجان واقع شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار