• امروز یک شنبه پنجم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اخذ 4 سند مالکیت برای موقوفات نجف آباد به ارزش بیش از 17 میلیارد ریال

اخذ 4 سند مالکیت برای موقوفات نجف آباد به ارزش بیش از 17 میلیارد ریال

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد گفت: 4 سند مالکیت به مساحت 1435 متر مربع و ارزشی بالغ بر 17 میلیارد و 500 میلیون ریال به نام موقوفات شهرستان نجف آباد اخذ شد.

 پنج شنبه 23 اسفند 1397   26  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین روح الله بیدرام اظهار داشت: در راستای صیانت از حقوق موقوفات و همچنین اجرای نیات واقفان نیکک اندیش آنان با تلاش و پیگیری کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد و همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان در روزهای پایانی سال 4 سند مالکیت به نام موقوفات این شهرستان اخذ شد.

وی در ادامه افزود: این اسناد مالکیت برای موقوفه یداله شمس، یوسف عرشی و حسینعلی مهدیه به مساحت 1435 متر مربع و ارزشی بالغ بر 17 میلیارد و 500 میلیون ریال اخذ شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد ادامه داد: کاربری این موقوفات مسکونی است که واقفان نیک اندیش آنان را برای توسعه مساجد و یا تامین هزینه های مساجد شهرستان وقف کرده اند که با اخذ اسناد مالکیت این موقوفات زمینه بیش از پیش برای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش این موقوفات مهیا شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار