• امروز یک شنبه پنجم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همایش دوچرخه سواری بچه های ولایت از حرم تا حرم در آران و بیدگل برگزار می شود

همایش دوچرخه سواری بچه های ولایت از حرم تا حرم در آران و بیدگل برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی(ع) همایش دوچرخه سواری بچه های ولایت ویژه پسران 6 الی 10 ساله از حرم مطهر امامزاده قاسم(ع) تا حرم مطهر آران امامزاده محمد هلال بن علی(ع)و بیدگل برگزار می شود.

 پنج شنبه 23 اسفند 1397   21  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده و در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و جذب کودکان و نوجوانان به حضور فعال در این اماکن متبرکه به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی(ع) و روز پدر همایش دوچرخه سواری بچه های ولایت ویژه پسران 6 الی 10 ساله از حرم مطهر امامزاده قاسم(ع) به سمت حرم مطهر امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: علاقمندان برای ثبت نام در این همایش تا روز سه شنبه 28 اسفند ماه فرصت دارند تا به دفتر آستان مقدس امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل مراجعه نمایند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل اضافه کرد: این همایش صبح روز چهارشنبه 29 اسفند ماه برابر با 13 رجب ساعت 8 صبح از حرم مطهر امامزاده قاسم(ع) به سمت حرم مطهر امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل برگزار می شود.

مهدی حافظیان گفت: آستان مقدس امامزاده هلال بن على (علیه السلام) در شهرستان آران و بيدگل و در ۱۲ کيلومترى شهر کاشان واقع شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار