• امروز شنبه بیست و یکم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

اخذ سند بزرگترین موقوفه شهرستان تیران و کرون به مساحت 3000 هکتار در سال 97

اخذ سند بزرگترین موقوفه شهرستان تیران و کرون به مساحت 3000 هکتار در سال 97

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در سال 97 در بخش اخذ اسناد مالکیت برای موقوفات نسبت به سال قبل رشد زیادی داشته ایم.

 دوشنبه 27 اسفند 1397   92  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی روز شنبه 25 اسفند ماه پس از اقامه نماز ظهر و عصر در جمع کارمندان اداره کل اوقاف استان اصفهان با تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه رجب اظهار داشت:  ماه رجب و ماه شعبان مقدمه ای برای آماده شدن جهت خود سازی و اصلاح نفس جهت حضور در میهمانی خداوند در ماه مبارک رمضان است.

وی ادامه داد: مقارن شدن میلاد مسعود حضرت علی(ع) و فرا رسیدن سال جدید نوید بخش سال خوب و پربرکتی برای جامعه و کشورمان است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: در سال 97 با همدلی، یکپارچگی و تلاش کوشش شما توانستیم در جهت تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و همچنین احیا و آبادانی موقوفات و رقبات خدمات ارزنده ای را انجام دهند.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی با بیان اینکه در سال 97 در بخش های مختلف عملکرد اداره کل اوقاف و امور خیریه نسبت به سال گذشته رشد داشته است گفت: در سال 97 در بخش اخذ اسناد مالکیت برای موقوفات نسبت به سال قبل رشد زیادی داشته ایم به گونه ای که برای موقوفه فاطمه النساء شهرستان تیران و کرون که مساحت آن 3000 هکتار است سند مالکیت به نام موقوفه اخذ شد.

وی ادامه داد: همچنین با پیگیری های به عمل آمده برای توسعه حرم مطهر بقاع متبرکه با هدف تبدیل آنان به قطب فرهنگی برای آستان مقدس امامزاده آقاعلی عباس(ع) 140 هکتار زمین از اراضی ملی و برای امامزاده سلطانعلی بن محمد باقر(ع) نیز 69 هکتار از اراضی ملی زمین سند مالکیت اخذ شده است که این موضوع گام بزرگی در این زمینه محسوب می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در پایان گفت: در سال آینده نیز امیدوارم با تلاش و کوشش فراوان شما عزیزان بتوانیم در جهت خدمت به قرآن کریم، اهل بیت(ع)، بقاع متبرکه و موقوفات بیش از پیش گام های بزرگ و موثری را برداریم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار