• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آرامش بهاری در 30 بقعه متبرکه و امامزاده شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود

آرامش بهاری در 30 بقعه متبرکه و امامزاده شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: در اجرای طرح آرامش بهاری روزانه قریب به 1100 نفر زائر و مسافر می توانند در کمپ های پیش بینی شده در جوار بقاع متبرکه و امامزادگان عظیم الشان شهرستان آران و بیدگل اسکان موقت داده شوند.

 چهارشنبه 29 اسفند 1397   46  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته و براساس ابلاغ سازمان اوقاف و امور خیریه با هدف ایجاد فضای معنوی و مناسب جهت نشر معارف اهل بیت(ع) و ترویج سبک زندگی اسلامی طرح آرامش بهاری در جوار بقاع متبرکه و امامزادگان عظیم الشان شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود.

وی در ادامه افزود: در همین راستا این طرح به صورت ویژه در جوار حرم مطهر امامزاده محمد هلال بن علی(ع) به عنوان امامزاده سطح کشوری و در جوار امامزاده قاسم(ع) به عنوان امامزاده سطح یک استانی و همچنین 28 بقعه متبرکه دیگر شهرستان آران و بیدگل از 28 اسفند ماه لغایت 15 فروردین ماه 1398 اجرا می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل در ادامه افزود: در این طرح مراسم ویژه سال تحویل در جوار 7 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان شهرستان همزمان با سراسر کشور اجرا می شود.

مهدی حافظیان در ادامه به برنامه هایی که در قالب طرح آرامش بهاری در جوار این اماکن متبرکه تدارک دیده شده اشاره کرد و گفت: برپایی 5 خیمه معرفت که شامل؛ ایستگاه های صلواتی، غرفه کودک و نوجوان، مشاوره خانواده، پاسخگویی به مسائل شرعی و .... است با همکاری 2 مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم و 23 مبلغ بومی شهرستان از جمله برنامه هایی هستند که در قالب طرح آرامش بهاری جهت پذیرایی از میهمان نوروزی در جوار بقاع متبرکه اجرا می شوند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: براساس اقدامات انجام شده در ستاد طرح آرامش بهاری شهرستان آران و بیدگل امسال امکان اسکان موقت در قالب کمپ هایی برای قریب به 1100 نفر در روز در جوار بقاع متبرکه شهرستان پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار