• امروز سه شنبه بیست و چهارم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

ویژه برنامه وادی عشق از جوار امامزاده شمس الدین(ع) علویجه میهمان خانه های اصفهانی ها می شود

ویژه برنامه وادی عشق از جوار امامزاده شمس الدین(ع) علویجه میهمان خانه های اصفهانی ها می شود

سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: به مناسبت شهادت حضرت زینب(س) ویژه برنامه وادی عشق به صورت مستقیم از جوار حرم مطهر امامزاده شمس الدین(ع) علویجه به روی آنتن شبکه اصفهان می رود.

 چهارشنبه 29 اسفند 1397   148  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه اظهار داشت: براساس اقدامات انجام شده و هماهنگی های به عمل با هدف تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی با رویکرد نشر معارف اهل بیت(ع) و ترویج سبک زندگی ویژه برنامه وادی عشق به مناسبت شهادت حضرت زینب(س) در جوار حرم مطهر امامزاده شمس الدین(ع) علویجه اجرا می شود.

وی در ادامه افزود: این برنامه از ساعت 20 و30 دقیقه لغایت 21 و 30 دقیقه بعدازظهر روز پنجشنبه 1 فروردین 98 به صورت مستقیم از طریق شبکه اصفهان برای عاشقان اهل بیت(ع) پخش می شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: در این برنامه گفتگو محور حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی مشاور وزیر و دبیر ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد به عنوان کارشناس مذهبی حضور دارد و درباره سیره و شخصیت والای حضرت زینب(س) به ایراد سخنرانی می پردازد.

ایمان خواجه اضافه کرد: همچنین در این برنامه گروه ها هنری و هنرمندان نیز حضور دارند و به اجرای برنامه های مذهبی می پردازند.

وی گفت: آستان مقدس امامزاده شمس الدین محمد (علیه السلام) دربالاي کوهي مشرف به شهر شهرستان نجف آباد، بخش مهردشت و در شهر علویچه واقع شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار