• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ویژه برنامه لحظه تحویل سال ۱۳۹۸ در امامزاده عزالدین محمد(ع) مبارکه برگزار شد

ویژه برنامه لحظه تحویل سال ۱۳۹۸ در امامزاده عزالدین محمد(ع) مبارکه برگزار شد

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت: همزمان با سراسر کشور و در قالب طرح آرامش بهاری با حضور خیل عظیم مردم ویژه برنامه لحظه تحویل سال ۱۳۹۸ در جوار حرم مطهر امامزاده عزالدین محمد(ع) مبارکه برگزار شد.

 یک شنبه 4 فروردین 1398   23  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی مبشری اظهار داشت: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و همچنین نشر معارف اهل بیت(ع) و در راستای اجرای طرح آرامش بهاری امسال نیز همچون سال های گذشته همزمان با سراسر کشور و در قالب طرح آرامش بهاری با حضور خیل عظیم مردم ویژه برنامه لحظه تحویل سال ۱۳۹۸ در جوار حرم مطهر امامزاده عزالدین محمد(ع) مبارکه برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این ویژه برنامه همراه با برنامه های شاد و متنوعی از ساعت ۱۱ شب چهارشنبه 29 اسفند ماه و با حضور خیل عظیم عاشقان اهل بیت(ع) در جوار آستان مقدس امامزاده عزالدین محمد علیه السلام مبارکه آغاز شد و با پخش زنده بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز این برنامه به پایان رسید.

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت: آستان مقدس امامزاده عزالدین محمد (علیه السلام) در شهرستان مبارکه، بخش مرکزی، در مرکز شهر مبارکه و در زمینى به وسعت 14000 متر مربع واقع شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار