• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۳ روز بندگی خالصانه معتکفان امامزاده زینب ینت موسی بن جعفر (ع) اصفهان با دعای ام داوود پایان یافت

۳ روز بندگی خالصانه معتکفان امامزاده زینب ینت موسی بن جعفر (ع) اصفهان با دعای ام داوود پایان یافت

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: مع۳ روز بندگی خالصانه معتکفان حرم مطهر امامزاده زینب ینت موسی بن جعفر (علیهم السلام ) با قرائت دعای روحبخش ام داوود پایان یافت.

 یک شنبه 4 فروردین 1398   26  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری اظهار داشت: هر ساله با فرارسیدن ایام البیض ماه رجب، حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) پذیرای خیل عظیمی از اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان خداجویی است که خود را برای تمرین بندگی و جهاد با نفس آماده می کنند.

وی در ادامه افزود: قرائت قرآن، بیان احکام، برگزاری حلقه های معرفت، قرائت دعا و زیارت و سخنرانی حجج اسلام جعفری، پاز (از آرژانتین)، نیلی پور، دکتر بانکی پور و دکتر طیب نیا و مرثیه سرایی مجید ربانی، حمید بصیرت، حامد عطریان، جمال رحیمی و شعرخوانی محسن ناصحی از جمله برنامه‌هایی بود که از سحرگاه نخستین روز اعتکاف برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان ادامه داد: در این آیین که از سالروز ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت علی ( علیه السلام ) آغاز و با قرائت دعای ام داود خاتمه یافت، 310 نفر از معتکفین امسال را خواهران و 110 نفر را برادران به خود اختصاص داده بودند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری اضافه کرد: 420 معتکف در غروب روز ۱۵ رجب ، آخرین نماز اعتکاف را در صف‏های به هم پیوسته خواندند و پس از افطار با این فضای سرشار از عطر معنویت وداع کردند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار