• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نمایشگاه آرامش بهاری در امامزاده سید داوود(ع) میزبان زائران و مسافران نوروزی است

نمایشگاه آرامش بهاری در امامزاده سید داوود(ع) میزبان زائران و مسافران نوروزی است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خور و بیابانک گفت: در ایام نوروز نمایشگاه آرامش بهاری در جوار آستان مقدس امامزاده سید داوود(ع) با هدف رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی برپا شده است.

 دوشنبه 5 فروردین 1398   19  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مجتبی بابایی اظهار داشت: در راستای تبدیلبقاع متبرکه به قطب فرهنگی و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی و با هدف رونق تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی در ایام نوروز نمایشگاه آرامش بهاری در جوار آستان مقدس امامزاده سید داوود(ع) برپا شده است.

وی در ادامه افزود: در این نمایشگاه محصولات فرهنگی به همراه محصولات طب اسلامی عرضه می شوند که در این راستا غرفه هایی همچون روغن بنفشه، پایه کنجد و زیتون،روغن بادام شیرین، سرمه اثمد و کافوری، شامپو ۳۰ گیاه،کرمهای آبرسان ضدچروک و ضد آفتاب، سویق جو گندم کامل،کودک، نوره طبی زرنیخ دار (ضد سرطان)، دم نوش بهار نارنج و....برپا شده اند و در ایام نوروز همه روزه صبح و بعدازظهر میزبن زائران و مسافران نوروزی هستند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خور و بیابانک گفت: آستان مقدس امامزاده سيد داود (علیه السلام) در شهرستان خوروبیابانک، بخش مرکزی، شهر خور و در میدان امام خمینی واقع شده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار