• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

1500 نفر در درمانگاه امامزاده آقاعلی عباس(ع) رایگان درمان شدند

1500 نفر در درمانگاه امامزاده آقاعلی عباس(ع) رایگان درمان شدند

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بادرود گفت: همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری و در تعطیلات نوروز ۹۸ ؛ نزدیک به ۱۵۰۰ نفر در درمانگاه خیریه آستان مقدس امامزاده آقاعلی عباس(ع) شهر بادرود ویزیت و درمان شدند.

 سه شنبه 20 فروردین 1398   39  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح آرامش بهاری و در ایام تعطیلات سال جدید و در طی مدت ۱۹ روز ، نزدیک به تعداد ۱۵۰۰ نفر زائر ، مسافر و مردم شهرهای همجوار در درمانگاه خیریه آستان مقدس امامزاده آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(ع) ویزیت و درمان شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: تمامی خدمات درمانی و پرستاری این مرکز رایگان انجام شده است و پزشکان و کادر درمانی و پرستاری با نیت خیر و به صورت افتخاری در این درمانگاه حضور می یافتند.

مسئول اوقاف و امور خیریه بادرود ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و الطاف همه پزشکان و کادر درمانی و پرستاری عنوان نمود: در ایام تعطیلات نوروز ۹۸ ، بالغ بر ۲۲ پزشک اعم از عمومی ، متخصص و فوق تخصص در درمانگاه خیریه آستان مقدس حضرت آقاعلی عباس(ع) خدمت رسانی می کردند .

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی خاطر نشان شد: درمانگاه خیریه آستان مقدس امامزاده آقاعلی عباس(ع) برای دومین سال متوالی است که به صورت افتخاری و رایگان به زائرین و عموم مردم شهرهای همجوار این آستان مقدس خدمات ارائه می دهد.

وی در ادامه یادآور شد: امسال در ایام نوروز امسال در حدود 275 هزار نفر زائر و مسافر از اقصی نقاط کشور به زیارت این امامزاده عظیم الشان مشرف شدند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار