• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ارسال سه محموله توسط خیرین و واقفان نیک اندیش اصفهانی برای سیل زدگان

ارسال سه محموله توسط خیرین و واقفان نیک اندیش اصفهانی برای سیل زدگان

سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: با کمک خیرین و واقفان نیک اندیش استان اصفهان سه محموله برای کمک به سیل زدگان استان لرستان و خوزستان به ارزش 2 میلیارد ریال ارسال می شود.

 چهارشنبه 21 فروردین 1398   63  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه اظهار داشت: در راستای کمک به هموطنانی که در حادثه سیل دچار آسیب شده اند اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با همکاری ادارات اوقاف استان، هیئت امنا بقاع متبرکه از محل موقوفات منطبق و همچنین جمع آوری کمک های خیرین سه محموله برای سیل زدگان استان لرستان و خوزستان ارسال می شود.

وی در ادامه افزود: اولین محموله به ارزش 450 میلیون ریال و شامل مواد غذایی، پتو، چادر و... توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان روز شنبه 17 فروردین ماه برای سیل زدگان استان لرستان از محل موقوفات منطبق تهیه و ارسال شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: یک محموله شامل؛ برنج، روغن، شکر و.... نیز به ارزش 1 میلیارد ریال توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل، اعضای هیئت امناء امامزاده محمد هلال بن علی(ع) و امامزاده بی بی زینب(س) روستای یزدل و با برپایی خیمه های جمع آوری کمک های مردمی تهیه شده است که طی دو روز آینده برای مردم سیل زده استان لرستان و خوزستان ارسال می شود.

ایمان خواجه در ادامه اضافه کرد: همچنین یک محموله دیگر به ارزش 550 میلیون ریال توسط کلیه ادارات اوقاف استان در حال تهیه است که که تا پایان هفته جاری برای این افراد به استان خوزستان ارسال می شود.

وی در ادامه خاطر نشان شد: همچنین تا پایان هفته در راستای ارتقاء سطح بهداشت و سلامت افراد سیل زده نیز 6 کانکس سرویس بهداشتی و حمام برای کمک به سیل زدگان استان لرستان ارسال می شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر افزود: ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان آمادگی آن را دارند تا کمک های خیرین را جهت ارسال به منطق سیل زده دریافت نمایند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار