• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر (ع) در شب میلاد امام حسین (ع) غرق جشن و سرور شد

امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر (ع) در شب میلاد امام حسین (ع) غرق جشن و سرور شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: حرم مطهر امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم لسلام) در شب میلاد سومین اختر تابناک امامت و ولایت با حضور خیل عظیمی از زائران و مجاوران غرق جشن و سرور شد.

 پنج شنبه 22 فروردین 1398   24  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری اظهار داشت: حرم مطهر امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم لسلام) در شب میلاد سید و سالار شهیدان، حضرت امام حسین (علیه السلام) میعادگاه زائران و عاشقانی است که خود را به این بارگاه نورانی رسانده بودند تا این شب عظیم و با برکت را در کنار این امامزاده واجب التعظیم بگذرانند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدرضا تجویدی در ویژه برنامه شب میلاد امام حسین(علیه السلام) با اشاره به آیه 15 سوره احقاف، گفت: طبق روايتي از رسول خدا ـصلي الله عليه و آله و سلمـ، این آیه در حق امام حسين ـ عليه السلام ـ نازل شده است و و مقصود از «والدیه» در این آیه امام حسن و امام حسین (علیهماالسلام) هستند.

وی با تأکید بر لزوم تکریم، احترام و خدمت به والدین خصوصاً مادر، خاطرنشان کرد: طبق روایت نبوی هر چقدر فرزندی در حق پدر و مادر خصوصاً مادر خدمت کند نمی تواند حتی ذره ای از زحمات و حقوق والدین در حق خودش را جبران کند.

حجت الاسلام تجویدی با بیان اینکه همه موظفیم نسبت به نعمت های گسترده الهی که به ما عطا شده است شکرگذار باشیم و قدر نعم الهی را بدانیم، عنوان کرد: متأسفانه بسیاری از افراد نه تنها نعمت های الهی در حق خود و جامعه خود را نمی دانند و شکرگذار نیستند بلکه حتی زبان به گلایه و کفرگویی نسبت به نعمت های الهی باز می کنند که این باعث نقمت شدن نعم الهی می شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار