• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بقاع متبرکه آران و بیدگل میزبان چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم هستند

بقاع متبرکه آران و بیدگل میزبان چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم هستند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در جوار حرم مطهر بقاع متبرکه آران و بیدگل برگزار می شود.

 جمعه 23 فروردین 1398   13  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ قرآن کریم، جذب جوانان به این فرهنگ غنی و همچنین اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) امسال نیز با حضور پرشور جامعه قرآنی شهرستان آران و بیدگل مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در جوار حرم مطهر بقاع متبرکه آران و بیدگل برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده و تدابیر اندیشیده شده مسابقات خواهران پنجشنبه پنجم اردیبهشت ساعت 9 صبح در جوار حرم مطهر امامزاده محمد هلال(ع) و مسابقات برادران نیز روز جمعه سیزدهم اردیبهشت ساعت 9 صبح در جوار حرم مطهر امامزاده هادی (ع) برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل در ادامه یادآور شد: این مسابقه در رشته های قرائت، ترتیل خوانی، اذان، دعاخوانی، حفظ 5جزء، حفظ 10جزء، حفظ 20جزء و حفظ کل قرآن کریم برگزار می شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار