• امروز پنج شنبه بیست و یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

3 میلیارد و 600 میلیون ریال کمک های خیرین و واقفان از استان اصفهان برای سیل زدگان ارسال شد

3 میلیارد و 600 میلیون ریال کمک های خیرین و واقفان از استان اصفهان برای سیل زدگان ارسال شد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در مدت دو هفته گذشته از محل موقوفات منطبق و همچنین جمع آوری کمک های مردمی توسط اعضای هیئت امناء بقاع متبرکه چندین محوله شامل؛ فرش، مواد غذایی، پوشاک، چادر و... به ارزش 3 میلیارد و 600 میلیون ریال برای کمک به سیل زدگان به استان های خوزستان و لرستان ارسال شده است.

 یک شنبه 25 فروردین 1398   66  0      


به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی اظهار داشت: در راستای کمک به هموطنانی که در حادثه سیل اخیر دچار آسیب شده اند اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با همکاری ادارات اوقاف استان، هیئت امنا بقاع متبرکه از محل موقوفات منطبق و همچنین جمع آوری کمک های خیرین چندین محموله برای سیل زدگان استان لرستان و خوزستان ارسال شده است.

وی در ادامه افزود: اولین محموله به ارزش 450 میلیون ریال کمک هایی بودند که توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان جمع آوری ارسال شدند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: دومین محوله نیز به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و اداره اوقاف شهرستان های خوانسار، برخوار، شاهین شهر، نجف آباد، لنجان و ناحیه یک شهرستان اصفهان از محل نیات منطبق واقفان خیراندیش تعداد ۳۳۶ بسته آب معدنی بزرگ، ۷۴ کیسه برنج، ۲۸۲ کنسرو ماهی، ۴۲۰ کنسرو لوبیا، ۴ هزار قرص نان خشک و همچنین قسمتی از کمک های مردمی که در مقبره علامه مجلسی(ره) جمع آوری شده به ارزشی بالغ بر 230 میلیون ریال بود به مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال شد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در ادامه خاطر نشان شد: همچنین با پیگیری اداره اوقاف شهرستان آران و بیدگل و همت اعضای هیئت امنا امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل نیز 100 تخته فرش به ارزشی بیش از 1 میلیارد ریال با کمک خیرین برای سیل زده های استان لرستان تهیه و ارسال شده است.

وی ادامه ادامه داد: همچنین موکب امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل به نمایندگی از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان روز جمعه 23 فروردین ماه همراه با سه کامیون که شامل 7 تن برنج، 2 تن قند، 500 کیلوگرم چایی، 2500 عدد تن ماهی، 5 تن آرد، 1 تن و 500 کیلوگرم روغن، حبوبات و... به ارزشی بالغ بر 2 میلیارد ریال جهت طبخ غذا به استان خوزستان حرکت کرده اند تا با استقرار در جوار زیارتگاه علی بن مهزیار (رحمة الله علیه) در شهرستان اهواز، بخش مرکزی، شهر اهواز مستقر شوند و روزانه با طبخ 5000 پرس غذای گرم و همچنین پخت نان داغ در دو نوبت به سیل زدگان خدمت رسانی کنند.

وی در ادامه یادآور شد: همچنین از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ( با همکاری آستان مقدس امامزاده آقا علی عباس(ع) بادرود)، امامزاده شاه میر حمزه(ع) و مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان نیز 15 چشمه سرویس بهداشتی و ۵ دوش حمام نیز به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه اضافه کرد: تا زمانی که نیاز باشد و مردم خیر و نیکوکاراستان اصفهان نیز همراهی کنند سیل مهربانی برای کمک به سیل زدگان کشورمان ادامه دارد و همچنان کلیه ادارات اوقاف و امور خیریه و بقاع متبرکه در سراسر استان آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی مردم هستند و امیدورایم که بتوانیم محموله های بیشتری را نیز در راستا به به مناطق سیل زده ارسال نماییم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار